Sestava:

Kvítek - Janda, Hulinský, Černý, Štěpán V. - Kliment, Bobok, Novotný, Rechnovský, Laho - Trojan

Michalec, Valeš, Šmejkal

Komentář:

Jedním slovem facka. Prvních 30 minut se nám nedařilo absolutně nic. Byli jsme zaskočeni soupeřovým důrazem a vzhledem k malému hřišti a výrazné silové převaze soupeře byla naše hra opravdu špatná, z nedůrazu padl i první gól do naší sítě a tak to zůstalo až do poločasu. Po přestávce jsme se trošku herně stabilizovali a začali se důrazněji tlačit do kombinace. Přicházelo mnoho šancí a netrvalo dlouho a do 60. minuty se stav otočil na 1:2. Pak ale přišla osudová pětiminutovka, kdy jsme absolutně vypadli z koncentrace s pocitem, že se nemůže nic stát a slepené dvě branky soupeře z absolutního podcenění nám ukázaly, že opravdu tímhle směrem cesta nevede. Tlak jsme sice vystupňovali v branku na 3:3, ale mnohými nepřesnostmi jsme bohužel nedokázali utkání vyhrát. Měli by jsme se z toho poučit a nepodceňovat žádného soupeře.